Trenerzy

TRENER PERSONALNY ZIELONKI,

Trening personalny Zielonki  to najbardziej efektywna i sprawdzona metoda osiągnięcia założonego celu przez ćwiczącego. Głównym założeniem jest ułożenie zindywidualizowanego planu treningowego, który jest dostosowany do zdrowia i wieku ćwiczącego. Trener jako fachowiec tak dobiera ćwiczenia, by wziąć także pod uwagę bezpieczeństwo ćwiczącego, przebyte kontuzje oraz wady postawy. Należy też pamiętać, że trener to przewodnik, który inspiruje i wspiera w trudnych chwilach.

Trening personalny z trenerem osobistym to czas spędzony pod okiem profesjonalisty, który opiekuje się tylko jedną osobą i dobiera jej odpowiedni plan oraz dietę. Takie kompleksowe podejście gwarantuje realizację postawionych celów. Jeśli Trener Personalny  to tylko Ems4you.

Cześć! Nazywam się Aleksandra Wańczyk. Jestem trenerką personalną i specjalizuję się w treningu EMS.Poprawa zdrowia, samopoczucia i sylwetki moich klientów, daje mi szalenie dużo satysfakcji. Realizuję to poprzez systematyczny kontakt z nimi i pilnuję, by trening przebiegał w zdrowy i bezpieczny sposób. Jestem trenerem personalnym, który pomoże Ci zrealizować Twój cel.

Aleksandra Wańczyk

Paweł Poręba JESTEM TRENEREM PERSONALNYM, CERTYFIKOWANYM TRENEREM CROSSFIT LEVEL 1 TRAINER I TRX, INSTRUKTOREM SPORTU ZE SPECJALNOŚCIĄ KULTURYSTYKA, MAGISTREM AWF. PONADTO INSTRUKTOREM GIMNASTYKI KOREKCYJNEJ, NARCIARSTWA ZJAZDOWEGO, PIŁKI SIATKOWEJ ORAZ RATOWNIKIEM WOPR. MOJE ZAINTERESOWANIA TO DIETETYKA, SUPLEMENTACJA, KULTURYSTYKA.

Paweł Poręba

Jestem Kaja, sport towarzyszył mi odkąd pamietam. Przez 6 lat trenowałam taniec towarzyski, zaowocowało to zdobyciem pierwszego miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Tańca Towarzyskiego w 2008r. Poszerzam swoją wiedzę, z zakresu treningu oraz dietetyki biorąc czynny udział w licznych szkoleniach.
Jestem dyplomowanym dietetykiem oraz certyfikowanym trenerem personalnym ze specjalizacją w budowaniu kobiecej sylwetki.
W mojej pracy najbardziej zależy mi aby przekazać dużo pozytywnej energii, a trening był nie tylko obowiązkiem, a zdrowym nawykiem, do którego będziesz chętnie wracać

Kaja Pawłowska