Aleksandra Wańczyk

Aleksandra Wańczyk

Cześć! Nazywam się Aleksandra Wańczyk. Jestem trenerką personalną i specjalizuję się w treningu EMS.
Poprawa zdrowia, samopoczucia i sylwetki moich klientów, daje mi szalenie dużo satysfakcji. Realizuję to poprzez systematyczny kontakt z nimi i pilnuję, by trening przebiegał w zdrowy i bezpieczny sposób. Jestem trenerem personalnym, który pomoże Ci zrealizować Twój cel.
Masz pracę siedzącą?
Ciągle bolą Cię plecy?
Pandemia sprawiła, że ruszasz się mniej?
Chcesz schudnąć?
Nie masz czasu ani pomysłu na trening?
Zmieńmy to razem!
 
Jeśli marzysz o poprawie zdrowia, samopoczucia, utracie zbędnych kilogramów, pozbyciu się bólu pleców, o szybkim powrocie po kontuzji, zbudowaniu masy mięśniowej lub po prostu chcesz się lepiej odżywiać, z moją pomocą możesz to osiągnąć!
 
Trening EMS to intensywny, 20 minutowy trening, polegający na połączeniu fizjoterapeutycznej elektrostymulacji mięśni z nowoczesnym treningiem personalnym. Atrakcyjny czas treningu, szybko przyniesie założone rezultaty. Twoje stawy nie będą narażone na przeciążenia, a Twoje samopoczucie od razu się poprawi!
 
Przez 16 lat grałam w siatkówkę, w tym 6 lat na poziomie ekstraklasy (4 lata w Polsce i 2 lata w Czechach). Sport towarzyszy mi od najmłodszych lat. Przez kilka lat występowałam w Młodzieżowej Reprezentacji Polski w siatkówce, z którą zdobyłam Mistrzostwo Europy Kadetek.
Moje ukończone kursy:
• Kurs Trenera Personalnego,
• Kurs Trenera Przygotowania Motorycznego
• Dietetyka sportowa
• Aktywność fizyczna kobiet w ciąży i po porodzie