Trenerzy

TRENER PERSONALNY ZIELONKI,

Trening personalny Zielonki  to najbardziej efektywna i sprawdzona metoda osiągnięcia założonego celu przez ćwiczącego. Głównym założeniem jest ułożenie zindywidualizowanego planu treningowego, który jest dostosowany do zdrowia i wieku ćwiczącego. Trener jako fachowiec tak dobiera ćwiczenia, by wziąć także pod uwagę bezpieczeństwo ćwiczącego, przebyte kontuzje oraz wady postawy. Należy też pamiętać, że trener to przewodnik, który inspiruje i wspiera w trudnych chwilach.

Trening personalny z trenerem osobistym to czas spędzony pod okiem profesjonalisty, który opiekuje się tylko jedną osobą i dobiera jej odpowiedni plan oraz dietę. Takie kompleksowe podejście gwarantuje realizację postawionych celów. Jeśli Trener Personalny  to tylko Ems4you.

Jestem absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie o specjalizacji trener personalny oraz manager sportu. Posiadam uprawnienia trenera personalnego oraz instruktora pływania. Mam ogromna hec dalszego rozwoju i szkolę w tej dziedzinie. Sport, aktywny i zdrowy styl życia towarzyszy mi od najmłodszych lat. Trenowałam pływanie, taniec, siatkówkę, narciarstwo i wiele innych dyscyplin, w których było mi dane odnieść sukcesy. Na co dzien. trenuje i korzystam z wielu obiektów sportowych. Najważniejszy dla mnie jest balans pomiędzy codziennym życiem i obowiązkami, a przyjemnościami

Magdalena Pierzchała

Paweł Poręba JESTEM TRENEREM PERSONALNYM, CROSSFIT i Strength and conditioning Coach ASCA oraz  TRX, INSTRUKTOREM SPORTU ZE SPECJALNOŚCIĄ KULTURYSTYKA,  GIMNASTYKI KOREKCYJNEJ, NARCIARSTWA ZJAZDOWEGO, PIŁKI SIATKOWEJ PODNOSZENIA CIĘŻARÓW. UKOŃCZYŁEM  STUDIA MGR AKADEMI WYCHOWANIA FIZYCZNEGO,   TRENING MOTORYCZNY I DIETETYKE.

Paweł Poręba

Cześć! Nazywam się Irek i jestem studentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Sport od zawsze był moją pasją w każdej jego formie. Szczególnie interesują mnie treningi siłowe, motoryczne i sztuki walki, a także sporty zespołowe. Moim celem jest zadbać o twoje zdrowie i sprawność fizyczną a trening ma być dobrą zabawą. Ukończyłem szkolenia z zakresu treningu dla kobiet oraz treningu personalnego. Cały czas się rozwijam i zachęcam do współpracy!

Irek Klocek

Sebastian Sala – Trener personalny, specjalista do spraw żywienia, kształtowania sylwetki oraz budowania siły i poprawy zdolności motorycznych. Absolwent AWF WF. Swoją przygodę ze sportem rozpoczął w wieku 7 lat od treningów piłki nożnej. Zainteresowanie sportami siłowymi pojawiło się w czasach liceum i od tamtej chwili stale rozwija się w tym kierunku biorąc udział w szkoleniach i czytając książki na temat treningu, dietetyki i zdrowego trybu życia.

Sebastian Sala