Trenerzy

TRENER PERSONALNY ZIELONKI,

Trening personalny Zielonki  to najbardziej efektywna i sprawdzona metoda osiągnięcia założonego celu przez ćwiczącego. Głównym założeniem jest ułożenie zindywidualizowanego planu treningowego, który jest dostosowany do zdrowia i wieku ćwiczącego. Trener jako fachowiec tak dobiera ćwiczenia, by wziąć także pod uwagę bezpieczeństwo ćwiczącego, przebyte kontuzje oraz wady postawy. Należy też pamiętać, że trener to przewodnik, który inspiruje i wspiera w trudnych chwilach.

Trening personalny z trenerem osobistym to czas spędzony pod okiem profesjonalisty, który opiekuje się tylko jedną osobą i dobiera jej odpowiedni plan oraz dietę. Takie kompleksowe podejście gwarantuje realizację postawionych celów. Jeśli Trener Personalny  to tylko Ems4you.

Mikołaj Płonka, jestem trenerem personalnym i studentem AWF Kraków na kierunku fizjoterapia. Specjalizuję się w treningu siłowym,z własną masą ciała, doskonaleniu sprawności,kształtowaniu sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej. Moim celem jest poprawa Twojego samopoczucia. Ze sportem jestem związany od dzieciństwa – zawsze byłem aktywną osobą, zaczynając od piłki nożnej, którą trenowałem 10 lat, kick-boxing, a obecnie skupiam się na treningu siłowym i treningu z własną masą ciała. Dzięki treningowi chciałbym poprawić nie tylko Twoje zdrowie fizyczne, ale też psychiczne. Widzimy się na treningu!

Mikołaj Płonka

Paweł Poręba JESTEM TRENEREM PERSONALNYM, CROSSFIT i Strength and conditioning Coach ASCA oraz  TRX, INSTRUKTOREM SPORTU ZE SPECJALNOŚCIĄ KULTURYSTYKA,  GIMNASTYKI KOREKCYJNEJ, NARCIARSTWA ZJAZDOWEGO, PIŁKI SIATKOWEJ PODNOSZENIA CIĘŻARÓW. UKOŃCZYŁEM  STUDIA MGR AKADEMI WYCHOWANIA FIZYCZNEGO,   TRENING MOTORYCZNY I DIETETYKE.

Paweł Poręba

Sebastian Sala – Trener personalny, specjalista do spraw żywienia, kształtowania sylwetki oraz budowania siły i poprawy zdolności motorycznych. Absolwent AWF WF. Swoją przygodę ze sportem rozpoczął w wieku 7 lat od treningów piłki nożnej. Zainteresowanie sportami siłowymi pojawiło się w czasach liceum i od tamtej chwili stale rozwija się w tym kierunku biorąc udział w szkoleniach i czytając książki na temat treningu, dietetyki i zdrowego trybu życia.

Sebastian Sala